/ Dla klientów / Blog

SZKLANY PANEL DO KUCHNI - NOWOCZESNE DEKORACJE DOMU

Dekorowanie kuchni bardzo często bywa dla nas skomplikowane. Na ograniczonej przestrzeni musimy zadbać o to, by kolor oraz materiały były odpowiednie. Nie chcemy przecież popełnić błędu kreując tak ważne dla nas wnętrze.

Ze względu na czynności jakie wykonujemy w kuchni, materiały jakich użyjemy będą musiały być odporne na wodę i wilgoć.
Prostą oraz tanią opcją wzbogacenia kuchni będzie użycie szklanego panelu do kuchni w miejscu tradycyjnych kafelek.JAK UŻYĆ PANELU SZKLANEGO W KUCHNI?
- Możesz najpierw usunąć stare kafelki, chyba że powierzchnia jest wystarczająco płaska - wtedy możesz umieścić swój szklany panel bezpośrednio na nich.
- Upewnij się, że wybrałeś panel kuchenny ze szkła, który kolorem pasować będzie do ów wnętrza, lub dopasuj wygląd swojej kuchni tuż po tym, jak zamontujesz szklany panel.
- Jeśli twoja akrylowa dekoracja została docięta do poprawnych wymiarów, zamontowanie jej powinno być zasadniczo proste

KORZYŚCI JAKIE PRZYNOSI SZKLANY PANEL DO KUCHNI
- Szklany panel czyści się zdecydowanie łatwiej niż kafelki. Nie musimy także martwić się o nasze fugi i o ich przebarwienie. Akryl nie zachodzi także pleśnią.
- Panel ścienny ze szkła to nowoczesna metoda na odświeżenie swojej kuchni, stylowa ścienna dekoracja która nada unikatowego blasku.
- Użycie szklanej płyty do kuchni zajmie zdecydowanie mniej czasu niż ułożenie tradycyjnych kafelek.
- Kolorowe kafelki potrafią być naprawdę drogie. Szklany panel ścienny daje nam szersze pole do popisu w tej samej, lub nawet niższej cenie.

Odnowienie swojej kuchni za pomocą szklanego panelu jest idealnym wyjściem jeśli zależy nam na zaoszczędzeniu czasu oraz pieniędzy. To nowoczesne rozwiązanie sprawi, że nigdy więcej nie będziesz chciał wrócić do tradycyjnych kafelek.

 

Czytaj także: