/ Dla klientów / Blog

Blog sklep internetowy Tulup.pl

27.11.2018

Potrawy i napoje na szklanych kuchennych deskach

Deski do krojenia mogą zostać przyozdobione o wiele ciekawych wzorów. Specjalnie dla Was wybraliśmy dziś kategorię "potrawy i napoje", która świetnie nada się na szklane deski do kuchni.
Kolorowa deska do krojenia we wzory potraw i napojów to wspaniały pomysł na urozmaicenie nie tylko naszego kuchennego blatu, ale i całego wnętrza kuchni.

 

więcej
26.10.2018

Obrazy na szkle – business

Obrazy na szkle odznaczają się wyjątkową czystością i elegancją. Błyszczące szkło i minimalistyczna oprawa tworzą razem wyjątkową ścienną dekorację. Dzięki swojej prezencji dobrze podkreślają profesjonalizm i nowoczesność danej firmy lub biura. Właśnie nowoczesny design jaki tworzą szklane dekoracje jest jedną z wielu podstawowych zalet tego typu obrazów.

 

więcej
16.10.2018

Religie i święta na płótnie canvas

Obrazy drukowane na płótnie canvas z tematyką religijną i świąteczną to pomysł nie tylko na okazjonalne, ale i stałe, nostalgiczne dekoracje ścian w naszych domach. Dekoracje, które wieszamy i których używamy kilka razy w roku, lub przez cały rok.

 

więcej
09.10.2018

Nowoczesne panele kuchenne na szkle

Zwierzęta od zawsze gościły w naszych domach. Dzisiaj jednak skupimy się na stworzeniach, których naturalnym środowiskiem są zbiorniki wodne. Bardzo często w naszych pokojach, jak i w kuchniach widnieją akwaria z rybkami. Przywykliśmy do takiego widoku, lecz nie każdy może sobie pozwolić na akwarium pełne różnych pięknych rybek.

więcej
03.09.2018

Sztuka - nadruk cyfrowy na płótnie

Nic tak dobrze nie oddaje tradycji malarstwa i obrazów klasycznych jak obrazy na płótnie z motywem sztuki. Cyfrowy nadruk pozwala na uzyskanie najwyższej jakości barw i zachowanie najdrobniejszych szczegółów. Płótno dodatkowo kojarzy nam się z tradycją malarstwa, dlatego właśnie połączenie go z nadrukiem cyfrowym przynosi tak niesamowite efekty. Drukowany obraz na płótnie nada się niemal do każdego pomieszczen

więcej
20.08.2018

Relaksacyjne Wzory na szklanych deskach do krojenia

Krajobrazy od dawien dawna gościły na polskich ścianach. W naszych domach wisiały obrazy, plakaty, czy też zdjęcia. Jak się jednak okazuje, krajobrazy mogą być nie tylko cudowną dekoracją ścienną, ale również użyteczną ozdobą w codziennym życiu - na przykład jako szklana deska do krojenia z motywem krajobrazu.
Szklane deski do krojenia można nadrukować dowo

więcej