/ Dla klientów / Blog

Blog sklep internetowy Tulup.pl

03.04.2020

Dekoracje wielkanocne w nowoczesnym wydaniu

Święta wielkanocne to cudowny czas. Kojarzą się z nowym początkiem, wiosną i nadzieją. Z tego powodu narodziła się tradycja, aby z okazji Wielkiej Nocy przystrajać domy, mieszkania, a nawet miejsca pracy. Jesteśmy zdania, że to uroczy zwyczaj. Zajączki, baranki, jajka – te oraz wiele innych motywów nastrajają pozytywnie, budują świąteczną atmosferę i nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

więcej
20.03.2020

Sposób na łatwe odnowienie starych drzwi - DIY

Formuła DIY zyskuje na popularności w dobie oddolnych ruchów ekologicznych oraz mody na bycie „zero waste”. Zamiast wyrzucać stare rzeczy, dajmy im nowe życie, własnoręcznie je odświeżając. Taka praktyka może dotyczyć wielu dziedzin naszego życia, od starego roweru po przyniszczone buty. Jednak w dzisiejszym artykule przedstawimy łatwy sposób na to, jak odnowić drzwi

więcej
06.03.2020

Nowoczesne zegary ścienne

Zegary ścienne to modny i użyteczny dodatek, który znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie i dodaje uroku wnętrzom. Zegary w domach są obecne od wielu lat, zmienia się jedynie forma i materiał, z jakiego są wykonane. Dlaczego tak chętnie wybieramy je do naszych domów?

więcej
18.02.2020

Pięć pomysłów na wiosenny wystrój salonu

Wiosna to pora roku, która jest wyczekiwana bardziej niż pierwszy śnieg. Trudno się dziwić, po braku prawdziwej zimy, pokładamy nadzieję w świeżej energii, która pobudzi nas do kreatywnego działania. Wiosenną energię warto wprowadzić także do wnętrz.

więcej
04.02.2020

Walentynkowe dekoracje ścienne

Święto zakochanych już niedługo. Galerie handlowe przeżywają oblężenie, które potrwa do końca przyszłego tygodnia. To moment, w którym musisz zdecydować czy chcesz być rozważny, czy romantyczny, a może oba na raz? Stawiamy na oryginalne pomysły, a takie są właśnie walentynkowe dekoracja ścienne.

 

więcej
03.02.2020

Obrazy szklane vs. obrazy na płótnie

Obrazy ścienne to dekoracja, która od wielu lat jest ozdobą naszych wnętrz. Tradycyjne obrazy powoli ustępują miejsca nowoczesnym formom. Którą z nich wybrać? Obrazy szklane czy obrazy na płótnie?

więcej