/ Dla klientów / Blog

Blog sklep internetowy Tulup.pl

28.12.2018

Dom Zimą - obrazy akrylowe

 

 

Obrazy akrylowe o tematyce potrawy i napoje to dekoracja wręcz stworzona do pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, jadalnia, a nawet sypialnia. Nasze jednokolorowe ściany z łatwością możemy ozdobić kuchennymi motywami, które

więcej
27.11.2018

Potrawy i napoje na szklanych kuchennych deskach

Deski do krojenia mogą zostać przyozdobione o wiele ciekawych wzorów. Specjalnie dla Was wybraliśmy dziś kategorię "potrawy i napoje", która świetnie nada się na szklane deski do kuchni.
Kolorowa deska do krojenia we wzory potraw i napojów to wspaniały pomysł na urozmaicenie nie tylko naszego kuchennego blatu, ale i całego wnętrza kuchni.

 

więcej
26.10.2018

Obrazy na szkle – business

Obrazy na szkle odznaczają się wyjątkową czystością i elegancją. Błyszczące szkło i minimalistyczna oprawa tworzą razem wyjątkową ścienną dekorację. Dzięki swojej prezencji dobrze podkreślają profesjonalizm i nowoczesność danej firmy lub biura. Właśnie nowoczesny design jaki tworzą szklane dekoracje jest jedną z wielu podstawowych zalet tego typu obrazów.

 

więcej
16.10.2018

Religie i święta na płótnie canvas

Obrazy drukowane na płótnie canvas z tematyką religijną i świąteczną to pomysł nie tylko na okazjonalne, ale i stałe, nostalgiczne dekoracje ścian w naszych domach. Dekoracje, które wieszamy i których używamy kilka razy w roku, lub przez cały rok.

 

więcej
09.10.2018

Nowoczesne panele kuchenne na szkle

Zwierzęta od zawsze gościły w naszych domach. Dzisiaj jednak skupimy się na stworzeniach, których naturalnym środowiskiem są zbiorniki wodne. Bardzo często w naszych pokojach, jak i w kuchniach widnieją akwaria z rybkami. Przywykliśmy do takiego widoku, lecz nie każdy może sobie pozwolić na akwarium pełne różnych pięknych rybek.

więcej
03.09.2018

Sztuka - nadruk cyfrowy na płótnie

Nic tak dobrze nie oddaje tradycji malarstwa i obrazów klasycznych jak obrazy na płótnie z motywem sztuki. Cyfrowy nadruk pozwala na uzyskanie najwyższej jakości barw i zachowanie najdrobniejszych szczegółów. Płótno dodatkowo kojarzy nam się z tradycją malarstwa, dlatego właśnie połączenie go z nadrukiem cyfrowym przynosi tak niesamowite efekty. Drukowany obraz na płótnie nada się niemal do każdego pomieszczen

więcej