/ Dla klientów / Blog

Blog sklep internetowy Tulup.pl

20.08.2019

Zegary na szkle do kuchni - wybierz swój

Przy remoncie kuchni zazwyczaj całą uwagę skupia się na dobrze wykonanym projekcie, wyborze mebli oraz sprzętu AGD. Z jednej strony warto sobie wcześniej przemyśleć zarówno odpowiednie zagospodarowanie pomieszczenia, jak i kolorystykę, z drugiej – wszystko zmienia się w trakcie prac remontowych, dlatego ostatnim elementem wystroju, o którym myślimy w trakcie remontu kuchni to akcesoria i dodatki.

więcej
06.08.2019

Akrylowe czy szklane panele kuchenne?

Remont kuchni to ciężki orzech do zgryzienia, zwłaszcza jeśli planuje się nie tylko wymianę kuchennego sprzętu, ale także mebli i kafelek. Często otrzymujemy od Was pytania o to, jakie panele kuchenne wybrać – akrylowe czy szklane? Które mają większą trwałość, odporność na zabrudzenia i kurz, a także bliskość źródła ciepła. Zebraliśmy dla Was garść przydatnych informacji, które pozwolą Wam wybrać najlepsze panele kuchenne dla siebie

więcej
17.07.2019

Zalety szklanych desek do krojenia

Szklane deski do krojenia to świetny, nowoczesny pomysł na dekoracje i użyteczność kuchni. Na krótkiej przestrzeni czasu zyskał na popularności. Jest conajmniej kilka głównych powodów, dla których warto przemyśleć kupno tejże szklanej kuchennej dekoracji. To właśnie dzięki nim szklane deski do krojenia stały się aż tak popularne na całym świecie.

więcej
27.06.2019

SZKLANY PANEL DO KUCHNI - NOWOCZESNE DEKORACJE DOMU

Dekorowanie kuchni bardzo często bywa dla nas skomplikowane. Na ograniczonej przestrzeni musimy zadbać o to, by kolor oraz materiały były odpowiednie. Nie chcemy przecież popełnić błędu kreując tak ważne dla nas wnętrze.
Ze względu na czynności jakie wykonujemy w kuchni, materiały jakich użyjemy będą musiały być odporne na wodę i wilgoć.

więcej
13.05.2019

Wiosna w aranżacji wnętrz

Wiosna to pora roku, której nie sposób nie lubić. Wraz z przypływem sił witalnych stawiamy sobie nowe cele i wyzwania. Wszystko wydaje nam się prostsze i bardziej realne. Nie przerażają nas nawet porządki, przypisane do tej pory roku. Zwłaszcza, że często stają się pretekstem do odmienienia wnętrza. Już kilka energetycznych detali w mieszkaniu jest w stanie wprowadzić nas w lepsze samopoczucie.

więcej
11.04.2019

Wielkanoc na szkle

Nie każda dekoracja musi zdobić wnętrze przez cały rok. Poza detalami sezonowymi atrakcyjnie prezentują się również niebanalne ozdoby świąteczne. Ich żywot jest krótki, zwykle trwa kilka dni lub tygodni. Motywy wielkanocne wyjątkowo szlachetnie prezentują się w wersji obrazu na szkle. To trwała dekoracja, którą można wykorzystać przez szereg lat z różnymi dodatkami. Nadaje się do wnętrz mieszkalnych, jak również innych, o charakterze użytkowym.

więcej