/ Użyteczne informacje / Płatności

Płatności sklep internetowy Tulup.pl

 

W TULUP dajemy Ci możliwość wyboru wygodnego dla Ciebie sposobu płatności


PAYU

Szybka i bezpieczna płatność internetowa z dowolnego banku lub karty kredytowej. Po wybraniu tej metody zostaniesz przekierowany na stronę logowania swojego banku. Po zrealizowaniu płatności środki od razu pojawią się na naszym koncie.


Płatność za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić także bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera GLS. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu dla kuriera.


Przelew tradycyjny

Płatności możesz dokonać także przelewem tradycyjnym na konto.

Drukarnia Piga.pl Sp. z o.o.
Ul. Borowa 84
43-100 Tychy
93 1140 2004 0000 3702 7549 0180

Po dokonaniu płatności, prześlij potwierdzenie przelewu na maila TULUP@TULUP.pl. To przyspieszy realizację Twojego zamówienia.


PAYPAL

Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal.
Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.