/ Dla klientów / Blog

Religie i święta na płótnie canvas

Obrazy drukowane na płótnie canvas z tematyką religijną i świąteczną to pomysł nie tylko na okazjonalne, ale i stałe, nostalgiczne dekoracje ścian w naszych domach. Dekoracje, które wieszamy i których używamy kilka razy w roku, lub przez cały rok.


1. OBRAZ CANVAS KOMPOZYCJA WIELKANOCNA, PISANKI, BAZIE, KWIATY
Fotoobrazy na Boże Narodzenie to szereg motywów, którymi ozdobimy nasze mieszkanie w okresie świątecznym. Bombki i stroiki świąteczne, szopki, piękne choinki to tylko niektóre propozycje na świąteczne obrazy. Z pewnością będą pięknie wyglądały na ścianie w salonie a także wniosą do naszego domu podniosłą i świąteczną atmosferę.


2. OBRAZ CANVAS ŚWIĄTECZNA DEKORACJA, BOMBKA, ZIMA
W naszej galerii proponujemy również liczne motywy na obrazy wielkanocne. Pisanki, koszyki, króliczki i wielkanocne stroiki będą dekoracją, która nada naszemu mieszkaniu wesoły wielkanocny nastrój.


3. OBRAZ CANVAS BOGOWIE STAROŻYTNEGO EGIPTU - ATEN I RA, OBRAZ, RELIGIA
Możemy też pomyśleć o motywie innych religii. Starożytny Egipt to na pewno temat warty uwagi, jeśli chodzi o wystrój wnętrz.

Fotoobrazy na płótnie świąteczne i z motywami religii mogą całkowicie odmienić nasze mieszkanie podczas świąt Bożego Narodzenia, podczas świąt Wielkanocnych jak i również na codzień. Obrazy świąteczne będą idealne, by zastąpić nimi nasze codzienne ścienne dekoracje. Dzięki takiej zmianie możemy poczuć we własnym domu prawdziwy klimat świąt.

Więcej motywów znajduje się tutaj, w naszej galerii obrazów na płótnie.

 

Czytaj także: