/ Dla klientów / Blog

Wielkanoc na szkle - nowoczesne ozdoby wielkanocne

Nie każda dekoracja musi zdobić wnętrze przez cały rok. Poza detalami sezonowymi atrakcyjnie prezentują się również niebanalne ozdoby świąteczne. Ich żywot jest krótki, zwykle trwa kilka dni lub tygodni. Motywy wielkanocne wyjątkowo szlachetnie prezentują się w wersji obrazu na szkle. To trwała dekoracja, którą można wykorzystać przez szereg lat z różnymi dodatkami. Nadaje się do wnętrz mieszkalnych, jak również innych, o charakterze użytkowym. Spośród dostępnych propozycji można wybrać motywy religijne, jak również nawiązujące do symboliki świątecznej.

obrazy na szkle kompozycja wielkanocna pisanki bazie kwiaty turkus niebieski

1. Obraz na szkle Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wielkanoc można akcentować na wiele sposobów. Jednym z nich jest anglojęzyczny napis z życzeniami. Można go umieścić w firmie lub placówce o międzynarodowym zespole. Świetnie sprawdzi się również w domu, do którego zaglądają obcokrajowcy lub gdzie mieszka małżeństwo mieszane.

2. Obraz na szkle Kompozycja Wielkanocna, pisanki, bazie, kwiaty
Motyw pisanki to ukłon w stronę tradycji, która niekoniecznie musi oznaczać wiele godzin ozdabiania jajek. Jednokolorowe ozdoby, połączone z baziami i neutralnym sznurkiem doskonale wpasują się w klimat wielkanocnego stołu.

3. Obraz na szkle Wielkanoc, grafika 3D, tapeta, plakat, obraz
Święta nie zawsze muszą być akcentowane kolorami wiosny. Czarno - biała grafika minimalistycznych pisanek zachwyci miłośnika nieskomplikowanych form. To idealny akcent świąteczny do nowoczesnych, surowych a nawet loftowych wnętrz.

4. Obraz na szkle Jezus Chrystus na niebie
Wyjątkowa, nieco refleksyjna propozycja wielkanocna to postać Chrystusa, unoszącego się w chmurach. Czerwona szata nawiązuje do męczeństwa, poprzedzającego wielkanocne zmartwychwstanie. Obraz doskonale sprawdzi się w roli ozdoby, która na jakiś czas zastępuje inne dekoracje ścienne.

5. Obraz na szkle Krzyż na górze z czerwonym suknem
Niezwykły obraz operujący symboliką krzyża oraz czerwonych szat, oznaczających ofiarę. Może stanowić wymowny, główny motyw dekoracyjny. Doskonale wpasuje się również we wnętrza o charakterze sakralnym.

Szkło jest wyjątkowym tworzywem. Można na nim odwzorować każdy element grafiki bez obawy o jej jakość.

 


Wpisy o podobnej tematyce:

Dekoracje wielkanocne w nowoczesnym wydaniu

Świąteczne dekoracje kuchenne

Religie i święta na płótnie canvas

Czytaj także: