Panele kuchenne ze zwierzętami strona 5

Motywy z udziałem zwierząt to jedna z najbardziej popularnych dekoracji, jakie możemy spotkać w naszych domach. Większość z nas kocha zwierzęta, lubi na nie patrzeć i otaczać się nimi. Naszą sympatię do zwierząt możemy teraz podkreślić również poprzez dekoracje kuchenne. Najbardziej efektownym sposobem jest wykorzystanie, coraz popularniejszych obecnie, szklanych paneli kuchennych ze zwierzętami.

Motywy zwierząt na szklanym panelu w kuchni: koty, psy, konie i wiele innych

W specjalnie przygotowanej galerii paneli do kuchni dla miłośników zwierząt zebraliśmy piękne motywy związane z najróżniejszymi zwierzętami. Są wśród nich zwierzęta domowe, takie jak psy czy koty. Są również zwierzęta hodowlane, przede wszystkim wspaniałe konie, oraz wiele gatunków dzikich zwierząt.
Wiadomo że najbliższe są nam koty i psy, którymi otaczamy się w domach. Dlatego też, przygotowaliśmy wiele niezwykle atrakcyjnych paneli kuchennych z psami i szklanych paneli z kotami. Zwierzaki w różnym wieku, różnych ras, pojedyncze albo po kilka sztuk, z pewnością przypadną do gustu miłośnikom psów i kotów.
Podobnie z końmi, które także są nierozłącznie związane z człowiekiem. Szklane panele do kuchni z końmi, które galopują po łąkach albo pasą się na pastwiskach, mogą być dobrym pomysłem na dekoracje ścian kuchni.

Wyjątkowo efektownie wyglądają szklane panele z rybami i motywem morskim. Błękit wody i niesamowite kolory morskich ryb, dodatkowo podkreślone połyskiem szkła sprawiają wrażenie, jakby na naszej kuchennej ścianie stało akwarium.
Panele do kuchni z dzikimi zwierzętami są bardzo różnorodne. Egzotyczne afrykańskie zwierzęta na sawannie, nasze rodzime zwierzęta w lesie. Wszystkie jednak mają swój urok i tworzą wspaniałą kuchenną dekoracje.

papugi,-biale-tlo
noindex
Panel kuchenny
Papugi, białe tło (#1495)
205.00 zł
rozmiar: 1250x500 mm
zmień rozmiar
widok-z-szczeniaka-shar-pei,-rasa-psa
noindex
Panel kuchenny
Widok z szczeniaka Shar Pei, rasa psa (#1515)
175.00 zł
rozmiar: 1000x500 mm
zmień rozmiar
kolorowe-papugi,-biale-tlo
noindex
Panel kuchenny
Kolorowe papugi, białe tło (#1496)
265.00 zł
rozmiar: 1000x750 mm
zmień rozmiar
rysunek-sowy,-biale-tlo
noindex
Panel kuchenny
Rysunek sowy, białe tło (#1532)
235.00 zł
rozmiar: 1200x600 mm
zmień rozmiar
podwodny-obraz-rafy-koralowej,-ryby
noindex
Panel kuchenny
Podwodny obraz rafy koralowej, ryby (#1494)
205.00 zł
rozmiar: 1250x500 mm
zmień rozmiar