Obrazy na płótnie dla nastolatka strona 8

Świat nastolatka to dla dorosłych zupełnie inna bajka. Zwłaszcza wtedy, gdy nastolatek pragnie podkreślić swoją odrębność i niezależność. Nie dla niego zwierzątka, kwiatki, krajobrazy itp. Chyba, że są interesująco przedstawione i trochę udziwnione. Współczesny nastolatek lubi abstrakcje, sport, a także graffiti. Na naszych obrazach na płótnie dla nastolatka królują więc wzory w tym stylu.
Wzory na obrazach canvas dla nastolatka charakteryzują się ostrymi, wyrazistymi kolorami, geometrycznymi kształtami. Warto wiedzieć, że układy geometryczne są nowoczesne w formie, podkreślają kontrasty płaszczyzn i barw, porządkują w pewien sposób świat. Te wszystkie wektory, paski, kreski, gwiazdy są dla nastolatków czytelne i atrakcyjne w odbiorze.
Na obrazach na płótnie do pokoju nastolatków jest wiele motywów kolorowych i czarnobiałych graffiti. Ten świat prostych, trochę karykaturalnych postaci ludzi, zwierząt i przedmiotów jest nieuporządkowany i zaskakujący. Ale przez to ciekawszy.
Wiadomo, że większość nastolatków, zwłaszcza chłopców preferuje wśród różnorodnych zajęć sport. Nasze obrazy canvas dla nastolatków zawierają wiele zdjęć i motywów związanych ze sportem. Przede wszystkim piłki futbolowe, rowery, motocykle, samochody, deski surfingowe czy żaglówki.
A jeśli młody człowiek ma skonkretyzowane zamiłowania lub hobby –  interesuje się na przykład muzyką, to na fotoobrazach na płótnie dla nastolatka znajdzie wiele motywów związanych z tą dziedziną sztuki. Są również obrazy z architekturą, roślinami i zwierzętami. Wszystkie są interesujące i każdy z pewnością odmieni pokój nastolatka i nada mu wyjątkowego klimatu.

graffiti,-kolorowe-napisy
Obraz canvas
Graffiti, kolorowe napisy (#2508)
95.00 zł
rozmiar: 45x145 cm
zmień rozmiar
graffiti,-rowerzysta,-kolorowe-potwory
Obraz canvas
Graffiti, rowerzysta, kolorowe potwory (#2509)
95.00 zł
rozmiar: 80x60 cm
zmień rozmiar
czarno-biale-graffiti
Obraz canvas
Czarno-białe graffiti (#2507)
95.00 zł
rozmiar: 50x70 cm
zmień rozmiar