Obrazy akrylowe architektura strona 6

Obrazy akrylowe Architektura i Zabytki to proponujemy tym wszystkim, którzy lubią i doceniają piękne budowle i te współczesne i historyczne.
Na obrazach o tematyce architektury i zabytków znajdziecie Państwo wiele motywów i budynków związanych z architekturą  użytkową, sakralną i mieszkaniową. Są to m.in. katedry w Barcelonie, Paryżu, Madrycie, kościoły w Krakowie i moskiewskie cerkwie. Obrazy na akrylu z architekturą Wschodu to, z kolei meczety muzułmańskie i świątynie buddyjskie. Wśród starożytnych zabytków, które polecamy jako dekorację na ścianę, proponujemy m.in. Koloseum, Forum Romanum, ruiny świątyni egipskiej w Luksorze (dawne Teby), piramidy na pustyni, chińskie i birmańskie pagody i Mur Chiński. Wyjątkowo urocze, i fantastycznie prezentujące się są obrazy akrylowe przedstawiające elementy starej, miejskiej architektury, m.in. uliczki i budynki włoski czy greckich miasteczek.
Pasjonaci współczesnej architektury miejskiej znajdują w naszej galerii obrazów akrylowych motywy z ujęciami nowoczesnych miast, ze szklanymi budynkami i nowatorskimi pomysłami architektów. Wyobraźcie sobie ścianę w swoim salonie, na której wisi akrylowy obraz z panoramą miasta, albo charakterystycznym fragmentem Manhattanu, Chicago czy Tokyo. Równie dekoracyjne są ujęcia elementów architektury Londynu czy Paryża, takie jak mosty (Tower Bridge), zegar Big Ben czy Wieża Eiffla.
Obrazy akrylowe z architekturą i zabytkami będą piękną dekoracją w klasycznych wnętrzach. Będą również ozdobą salonu, sypialni czy innego pomieszczenia w mieszkaniach urządzonych w stylu nowoczesnym.

park-guell-w-barcelonie,-hiszpania,-widok,-zdjecie
noindex
Obraz akrylowy
Park Guell w Barcelonie, Hiszpania, widok, zdjęcie (#2844)
70.00 zł
rozmiar: 300x300 mm
zmień rozmiar
katedra-sw-bazylego-znajdujacy-sie-na-placu-czerwonym-tuz-obok-kremla,-moskwa,-rosja
noindex
Obraz akrylowy
Katedra św Bazylego znajdujący się na Placu Czerwonym tuż obok Kremla, Moskwa, Rosja (#2803)
249.00 zł
rozmiar: 500x1250 mm
zmień rozmiar