/ Dla klientów / Blog

Potrawy i napoje na szklanych kuchennych deskach

 

Deski do krojenia mogą zostać przyozdobione o wiele ciekawych wzorów. Specjalnie dla Was wybraliśmy dziś kategorię "potrawy i napoje", która świetnie nada się na szklane deski do kuchni.

Kolorowa deska do krojenia we wzory potraw i napojów to wspaniały pomysł na urozmaicenie nie tylko naszego kuchennego blatu, ale i całego wnętrza kuchni.


1. DESKA DO KROJENIA ZIELONY WARZYWNIAK, ORGANICZNE OWOCE I WARZYWA, ZDROWE JEDZENIE
Zielone warzywa i owoce to przede wszystkim zdrowie. Ten wzór idealnie spisze się w roli szklanej deski do krojenia. Nie zapominajmy także o pozytywnym działaniu zielonego koloru na nasze samopoczucie.


2. DESKA DO KROJENIA FILIŻANKA CZARNEJ KAWY, ZIARENKA KAWY, MIARKA DO KAWY
Wzór przypominający drewnianą deskę, na której rozsypano świeże, aromatyczne ziarna kawy. Widok ten dobrze oddaje swój charakter. Można byłoby powiedzieć, że aż czuć zaparzoną na nim kawę.


3. DESKA DO KROJENIA HAMBURGER Z FRYTKAMI, FAST FOOD
Idealnie przygotowany i podany hamburger, frytki w koszyczku, czego chcieć więcej? Jest to wzór deski kuchennej do krojenia, który na pewno napędzi wiele apetytu i przyspieszy proces przygotowywania posiłku.

Gotowe, czy też w surowej postaci składniki i elementy ukazane na wzorach na pewno dobrze na nas zadziałają.

Zobacz całą galerię szklanych desek do krojenia -> TUTAJ

 

Czytaj także:
27.06.2019

SZKLANY PANEL DO KUCHNI - NOWOCZESNE DEKORACJE DOMU

Dekorowanie kuchni bardzo często bywa dla nas skomplikowane.
Na ograniczonej przestrzeni musimy zadbać o to, by kolor oraz materiały były odpowiednie. Nie chcemy przecież popełnić błędu kreując tak ważne dla nas wnętrze.
Ze względu na czynności jakie wykonujemy w kuchni, materiały jakich użyjemy będą musiały być odporne na wodę i wilgoć.
Prostą oraz tanią opcją wzbogacenia kuchni będzie użycie szklanego panelu do kuchni w miejscu tradycyjnych kafelek.

&

więcej
13.05.2019

Wiosna w aranżacji wnętrz

 

Wiosna to pora roku, której nie sposób nie lubić. Wraz z przypływem sił witalnych stawiamy sobie nowe cele i wyzwania. Wszystko wydaje nam się prostsze i bardziej realne. Nie przerażają nas nawet porządki, przypisane do tej pory roku. Zwłaszcza, że często stają się pretekstem do odmienienia wnętrza. Już kilka energetycznych detali w mieszkaniu jest w stanie wprowadzić nas w lepsze samopoczucie.

 

więcej
11.04.2019

Wielkanoc na szkle

Nie każda dekoracja musi zdobić wnętrze przez cały rok. Poza detalami sezonowymi atrakcyjnie prezentują się również niebanalne ozdoby świąteczne. Ich żywot jest krótki, zwykle trwa kilka dni lub tygodni. Motywy wielkanocne wyjątkowo szlachetnie prezentują się w wersji obrazu na szkle. To trwała dekoracja, którą można wykorzystać przez szereg lat z różnymi dodatkami. Nadaje się do wnętrz mieszkalnych, jak również innych, o charakterze użytkowym. Spośr&am

więcej