/ Dla klientów / Blog

Pomysły na odnowienie kuchni - szklane panele kuchenne

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zadbać o wygląd swojej kuchni? Jaki styl będzie odpowiedni? Jakie kolory dobrać? Jak szklany panel kuchenny wpływać może na twoje życie codzienne?
W naszej galerii paneli kuchennych na szkle znaleźć można wiele różnych motywów, które na pewno wzbogacą wygląd twojej kuchni


1. PANEL KUCHENNY WIEŚ, WIEJSKI KRAJOBRAZ, DZIEŁA SZTUKI, WIOSNA
Odprężający widok pięknej wsi. Lekko zachmurzone niebieskie niebo, białe chatki ze słomianymi dachami, jezioro, przy którym spacerują kaczki i zieleń wszędzie to tylko kilka rzeczy, które nadają temu obrazowi życia. Taki panel szklany znakomicie pasować będzie w przytulnych lub białych kuchniach.


2. PANEL KUCHENNY KWIATY OLEJNE, SZTUKA MALOWANIA, MALARSTWO
Kolorowe kwiaty malowane farbami olejnymi to jeden z najbardziej zachwycających motywów szklanych paneli kuchennych. Wysokiej jakości druk cyfrowy pozwala na wykonanie nawet tak trudnego, kolorowego obrazu na panelu kuchennym ze szkła.


3. PANEL KUCHENNY ARCHANIOŁ MICHAŁ WALCZĄCY ZE SMOKIEM, GRAWERUNEK NAZARETAŃSKIEJ SZKOŁY
Archanioł Michał walczący ze Smokiem to ścienny panel, który dobrze wpasuje się głównie w tło kuchni białych oraz ciemnych. Znakomicie wykonana szklana płyta do kuchni wzbudzi podziw i zainteresowanie w każdym, kto na nią spojrzy.

Sprawdź naszą kolekcję paneli kuchennych na szkle -> TUTAJ

 

Czytaj także: