/ Dla klientów / Blog

Nowoczesne zegary ścienne

Zegary ścienne to modny i użyteczny dodatek, który znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie i dodaje uroku wnętrzom. Zegary w domach są obecne od wielu lat, zmienia się jedynie forma i materiał, z jakiego są wykonane. Dlaczego tak chętnie wybieramy je do naszych domów?

Nowoczesne zegary ścienne

Wygodny sposób na kontrolę czasu

Choć, jak wiadomo, czasu nie da się kontrolować w żaden sposób, jednak zegary ścienne znacznie ułatwiają codzienne przygotowanie posiłków i planowanie zajęć. Podczas gotowania często zerkamy na zegarek, by upewnić się, że obiad jest już gotowy. Planując codzienne zajęcia również kontrolujemy czas, by znaleźć w tej rutynie jeszcze chwilę dla samych siebie.

Nowoczesne zegary na ścianę, jakie wybrać?

Nowoczesne zegary ścienne to takie, które są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i blaknięcie kolorów. Materiałem, z którego produkujemy nasze zegary szklane, jest szkło hartowane o grubości ok 4 mm. Produkty wykonane ze szkła hartowanego mają tę właściwość, że są niezwykle trwałe. Rzadko się rysują, kolory pozostają żywe nawet po kilku latach użytkowania. Trwałość jest czynnikiem, który powinien przeważyć nad wyborem odpowiednich zegarów dla Ciebie.

Wiosenne wzory i kolory 

Wiosna to idealny moment na wypróbowanie takich połączeń wzorów i kolorów, których zawsze się obawiałeś? Wiosną postaw na eksperymenty i żywe, jasne kolory, które wypełnią Twój dom pozytywną energią i sprawią, że chętniej będziesz wykonywać codzienne zadania. Zebraliśmy dla Was kilka wiosennych inspiracji do kuchni lub salonu. W tym sezonie królują zegary ścienne:

Zegar Ścienny Pastelowe Kwiaty

Ten model będzie pięknym i kobiecym dodatkiem do salonu lub kuchni. Intensywny róż to kolor, który warto wykorzystać w wiosennych stylizacjach. Świetnie uzupełni białe kuchenne meble i rozjaśni kuchnię w stylu skandynawskim.

Zegar Ścienny Wiosenna Łąka

W sezonie wiosna/lato 2020 będą modne kwiaty we wszystkich wzorach i układach. Kwiecista, pastelowa łąka sprawi, że sypialnia małej kobietki nabierze delikatnego i romantycznego charakteru. Jeśli nie planujesz przemiany wnętrza na większą skalę, taki dodatek będzie idealnym dopełnieniem całości kompozycji.

Zegar Ścienny Polne Maki

W polnych kwiatach zaklęty jest prawdziwy urok tej pory roku. Choć są bardzo delikatne i nietrwałe, to ich motyw jest chętnie wykorzystywany we wzornictwie. Zegary na ścianę w polne kwiaty będą pięknie dopełniały wiosenną stylizację kuchni lub salonu. Czerwień maków optycznie ożywi każde wnętrze.

 

Czytaj także: