/ Dla klientów / Blog

Akrylowa wiosna

 

Obrazy akrylowe stanowią uniwersalną dekoracje do wnętrz. To ozdoba, która w kilka chwil odmieni charakter pomieszczenia. Wśród propozycji obrazów akrylowych wiele z nich doskonale nadaje się do aranżacji wiosennych. Kwiaty lub motywy z soczystą zielenią w tle nadają się do każdego pomieszczenia od salonu po jadalnię oraz sypialnię. Przykuwają wzrok, odprężają, przenoszą nasze myśli na łono budzącej się do życia natury.

obraz akrylowy przebiśniegi na białym tle wiosna kwiaty natura rośliny
1. Obraz akrylowy Przebiśniegi na białym tle

Nie ma bardziej symbolicznego dla przedwiośnia kwiatu jak przebiśnieg. Dwukolorowy obraz operuje bielą i intensywną zielenią. Uniwersalny motyw można potraktować jako obraz "wędrujący", który co rok zmienia swoje miejsce ekspozycji.

	 obraz akrylowy pnie białej brzozy rośliny natura drzewa wiosna brzoza
2. Obraz akrylowy Pnie białej brzozy

Wiosenne pnie brzozy kryją w sobie cenny skarb w postaci oskowy - wyjątkowo zdrowego soku. Pień z zielonymi listeczkami to dalszy etap odradzania się drzewa. Trójkolorowy akrylowy obraz wnosi do wnętrz powiew lasu lub przydrożnego zagajnika. Doskonale skomponuje się z kompletem wypoczynkowym lub aranżacją w sypialni.


3. Obraz akrylowy Krople wody na zielonej trawie

Bujna, zielona trawa stanowi symbol wiosny aż do końca czerwca. Jej intensywność daje odpoczynek zmysłom, wycisza i relaksuje. Obraz akrylowy z motywem rosy na trawie odmieni wnętrze, nadając mu charakter domowej oazy. Uniwersalny motyw pasuje również do pomieszczeń o charakterze użytkowym.

	 obraz akrylowy krokusy wiosna kwiaty natura rośliny
4. Obraz akrylowy Krokusy

Wiosenne kwiaty nadają wnętrzom wyjątkowy klimat. Żywe krokusy nie przetrwają długo. W wersji akrylowej upiększą salon, kącik wypoczynkowy oraz jadalnię. Zachwycą soczystymi barwami kojąc zmysły. To doskonała sezonowa ozdoba, która nie potrzebuje dodatkowej oprawy.

obraz akrylowy fioletowy bez kwiaty rośliny natura wiosna
5. Obraz akrylowy Fioletowy bez

Majowa wiosna pachnie bzem i konwalią. Kwiaty lilaka uchodzą za wyjątkowo strojne. Obraz akrylowy z ich motywem odmieni nawet mało doświetlone wnętrze. Zachwyci świeżością i pięknym odcieniem kwiatów. Zakochani w bzach pozwalają takim dekoracjom wisieć nawet przez cały rok.

Obrazy akrylowe stanowią prostą a jednocześnie efektowną dekorację stałą lub sezonową. Te z motywem wiosennym nadają się również jako neutralny prezent dla osoby, której upodobań zbyt dobrze nie znamy.

 

Czytaj także: